Чемпіонат України з кікбоксингу при пiдтримці НПГУ Захiдного Донбасу
В місті Павлограді в Спортивному комплексі «Центр» 11 — 13 травня 2018 року буде проходити чемпіонат України з кікбоксингу ВТКА серед дорослих (жінки, чоловіки), Турнір найсильніших кікбоксерів України серед юнаків та дівчат та чемпіонат ФСТ «Україна» з кікбоксингу ВТКА серед юніорів та юніорок.
В цих змаганнях планують приймати участь найсильніші спортсмени, багаторазові чемпіони та призери Всеукраїнських змагань та чемпіонатів Європи та Світу. Всього Павлоград прийме понад 450 спортсменів із 18 областей України та міста Києва.
Мета цих змагань – відбір та комплектування національної збірної команди України для участі у чемпіонаті світу з кікбоксингу ВТКА, який відбудеться 31.10 – 04.11.2018р. в Італії.
У підготовці до проведення цих змагань надають всебічну допомогу:
— міський голова м. Павлограда Вершина Анатолій Олексійович,
— Генеральний директор ПрАТ «ДТЕК Павлоградвугілля» Воронін Сергій Анатолійович,
— Голова Дніпропетровської територіальної організації профспілки працівників вугільної промисловості України Юнак Сергій Іванович,
— Голова обласного об’єднання незалежних профспілок гірників України Західного Донбасу Грек Віктор Іванович,
— Директор ТОВ «АГРО КМР» Ковтун Володимир Іванович та інші.
Мешканці міста Павлограду завжди тепло зустрічають спортсменів , учасників змагань.
Оргкомітет змагань з кікбоксингу ВТКА запрошує мешканців та гостей Павлограду відвідати змагання на яких можна буде побачити поєдинки найсильніших кікбоксерів України та Світу, багато цікавих, гостросюжетних та яскравих поєдинків. Початок змагань 11, 12 травня о 10-й годині.