СУСПІЛЬСТВО НА МЕЖІ СОЦІАЛЬНОГО ВИБУХУ

Обласне об’єднання НПГУ Західного Донбасу звернулося до   голови Верховної Ради України Андрія Парубія з вимогою термінового вжиття заходів щодо невідкладного прийняття реального пакету реформ, які будуть здатні кардинально змінити та покращити рівень життя простих громадян України. 

За останні роки в Україні в декілька разів збільшились ціни на продукти першої необхідності, ліки та медичні послуги, комунальні тарифи було підвищено до такого рівня, що населення змушене віддавати останні кошти на оплату рахунків за газ, опалення, водопостачання. Пенсії знецінились до жебрацького рівня, інфляція з’їдає заробітні плати, середній клас працівників, в тому числі шахтарів, стрімко рухається до межі  «малозабезпечених верств населення».

Країна потерпає від тотальної корупції, схеми викачування бюджетних грошей залишились діяти як і два роки тому, бездіяльність чиновників призводить до повного краху запланованих реформ. Стрімке зростання інфляції та знецінення національної валюти відкинули Україну на останні позиції за рівнем життя в світі.
Політика Міністерства палива та енергетики призвела до небувалої кризи у вугільній промисловості. Заборгованість енергоринку за спожиту електроенергію з видобутого українськими шахтарями вугілля становить більше 6 млрд. гривень. Заборгованість із заробітної плати перед   робітниками державних шахт росте в геометричній прогресії, що приводить до випадків самоспалення шахтарів , члени профспілок та населення вимагають від нас вживати радикальних заходів, рішучих акцій спротиву для вирішення нагальних проблем громадян України.
«На підставі вищевикладеного вимагаємо термінового прийняття реальних змін до законодавства, зниження темпів інфляції та комунальних тарифів, суттєвого збільшення пенсій та заробітних плат, які зможуть суттєво покращити рівень жаття народу України. Оскільки історія має циклічний характер, рекомендуємо не повторювати помилок 1917 року, тому що суспільство знаходиться на межі соціального вибуху, -підкреслив у кінці письмового звернення голова ОО НПГУ ЗД Віктор Грек..