ВЛАДО, НЕ ПРОВОКУЙ СОЦІАЛЬНОГО ВИБУХУ!

                   Відкрите звернення оо нпгу зд ДО ВЛАДИ

      Соціально-економічна ситуація в Україні стрімко погіршується. Через суттєве підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги та енергоносії, зростання цін на продукти харчування та предмети першої необхідності навіть працюючі громадяни ледве знаходять кошти на життя. В результаті стрімкого знецінення національної валюти та підвищення цін на медичні препарати та медичне обслуговування пенсіонери та малозабезпечені прошарки населення перебувають на межі виживання.

        Протягом останніх років в державі впроваджуються реформи та зміни до законодавства, які призвели лише до катастрофічного зубожіння народу України. Що стосується підвищення соціальних стандартів та рівня життя населення, то на це питання у можновладців не вистачає не лише коштів, а й часу. Хоча влада обрала вектор Європейської інтеграції нашої держави, дотримуючись найвищих ідеалів демократичного суспільства, на даний час ми маємо лише європейський рівень цін на комунальні тарифи, енергоносії та продукти, тоді як доходи населення з кожним роком зменшуються до рівня нерозвинутих країн світу.

       Оскільки в державі розпочато “бюджетний процес”, у Вас є нагода виправдати сподівання власного народу на покращення життя вже сьогодні, та внести в проект Державного бюджету України на 2017 рік зміни, які суттєво підвищать рівень соціальної захищеності та рівень життя пересічних громадян. Нагадуємо, що завдяки тотальному зубожінню народу, напруга в суспільстві зростає з кожним днем, не допускайте своєю байдужістю та бездіяльністю соціального вибуху, наслідки якого буде важко передбачити.

       Про це йдеться в листі Обласного об`єднання НПГУ Західного Донбасу до прем`єр-міністра, голови Верховної Ради, керівників провідних фракцій та груп українського парламенту, підписаному головою ОО НПГУ ЗД Віктором Греком.

         Владо, поки не пізно, роби висновки!

Інформаційно-аналітичний відділ ОО НПГУ ЗД