Владо, схаменися

 ЗУБОЖІЛІ  УКРАЇНЦІ – НЕ  АГЕНТИ  КРЕМЛЯ!

                                                                                                                         

"Обласне об`єднання НПГУ Західного Донбасу надіслало відкрите звернення президенту України, фракціям політичних партій "Об'єднання "САМОПОМІЧ", "НАРОДНИЙ ФРОНТ", "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", "Опозиційний блок", ВО  "Батьківщина", Радикальної партії Олега Ляшка, групам "Партія "Відродження" та "Воля народу» в українському парламенті. Пропонуємо читачам «Лави» зміст звернення.           

 «Понове  можновладці, громадськість обурена заявами деяких політиків, які відкрито заявляють, що будь-яка незгода чи висловлювання своєї думки відносно дій влади розцінюється як замовна акція з боку «кремля». Особливо цинічно ці звинувачення проголошуються на адресу людей, які незгодні з підвищенням цін на продукти харчування, ліки,  товари першої необхідності та діючими антинародними тарифами на комунальні послуги, після сплати яких у деяких родин майже не залишиться коштів на виживання, а більшість людей навіть не зможуть сплатити всю нараховану суму.

Діюча влада звинувачує в зраді кожного, хто наважується критикувати її бездарні дії, які призвели до повного зубожіння та зневіри народу. Ми пам’ятаємо, як більшість з тих, хто зараз обіймає державні посади чи засідає у Верховній Раді, під час Революції Гідності критикували попередній режим за ті самі дії, які вчиняються сьогоднішньою владою з ще більшим цинізмом, прикриваючись та виправдовуючись бойовими діями на Сході країни.

Дозвольте нагадати Вам, що право кожного на свободу висловлювань власної думки та свобода мирних зібрань закріплені не лише в Конституції України, на норми якої діюча влада вже не звертає уваги, а й в Загальній Декларації прав людини, невиконання якої може призвести до певних міжнародних наслідків.

Враховуючи викладене, просимо Вас зосередитись не лише на власному збагаченні, а й вимагаємо конкретних дій для сутевого покращення життя пересічних українців та підвищення рівня життя в країні, оскільки в державі, яка піклується про власний народ, неможливо втілити жодних ворожих планів з дестабілізації внутрішньої ситуації».

Звернення підписав голова ОО НПГУ ЗД  Віктор    Грек