Відкрите звернення

ВКРАЙ НЕОБХІДНІ ЗМІНИ В ТАРИФНІЙ ТА ЦІНОВІЙ ПОЛІТИЦІ

          За підписами очільників трьох обласних громадських організацій: Конфедерації вільних профспілок України в Дніпропетровській області, Обласного об’єднання НПГУ Західного Донбасу та Обласної громадської організації інвалідів праці, потерпілих та сімей загиблих на виробництві «МИР» Миколи Житника, Віктора Грека та Олександра Бобкова надіслано письмові звернення до прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана, голови Верховної Ради Андрїя Парубія та голів депутатських фракцій парламенту, міністра соціальної політики України Андрія Реви. Громадські організації Західного Донбасу впродовж останніх років регулярно звертались до віщеназваних високих керівників держави з вимогами покращення життя пересічних українців, наголошували на необхідності підвищення соціальних стандартів, рівня доходів населення, пенсій та соціальних виплат.

        Прийняте керівництвом країни рішення запровадити нову пенсійну реформу втілює надію на початок реальних покращень та перетворень, покликаних вивести Україну з кризи. Вважаємо, що таке рішення є повністю справедливим, та маємо надію, що це лише перші кроки, спрямовані на поліпшення соціального благополуччя народу України, і в цьому питанні наші організації Вас цілком підтримують.

        Економіка держави напряму залежить від рівня доходів населення. Підвищення розміру пенсій неминуче призведе до підвищення рівня купівельної спроможності населення, що в свою чергу можна розцінювати як внутрішні інвестиції в малий та середній бізнес.

        Цим листом висловлюється підтримка діям, спрямованим на підвищення соціальних стандартів, обласні громадські органіхації Дніпропетровщини вважають, що в даний час вдало підібрано кадровий склад Кабінету міністрів України, зокрема, міністерства соціальної політики, роботу якого можна бачити вже сьогодні. Але незважаючи на перші кроки, керівництву держави необхідно переглянути політику відносно цін на житлово-комунальні послуги, медикаменти, товари першої необхідності та пальне, щоб новий рівень доходів населення не було поглинуто інфляційними процесами.

Інформаційно-аналітичний відділ ОО НПГУ ЗД